Kontakt os info@lucullus-medical.com

Multivitamin Family pack

339 kr. med DPH
271,20 kr. uden moms
Kurer at adressere tirsdag 4. juni
119,00 kr.
Afhentningssteder mandag 10. juni
72,90 kr.
Laveste prisgaranti For dette produkt garanterer vi den laveste pris på markedet.

Beskrivelse

Vitamíny a minerály v jedinečnej rodinnej sade.

 

Multivitamin Family pack je vytvorený s cieľom poskytnúť celej rodine dostatočný denný príjem všetkých potrebných mikroživín, ktoré sú kľúčové pre fungovanie imunitného systému, viac energie a mnoho iného.

Vo FutuNature si uvedomujeme, že detský organizmus je iný ako dospelý, keďže deti sa stále vyvíjajú a rastú, takže ich telá majú iné potreby. Na tento účel sme pripravili výnimočný set pre celú rodinu, ktorý obsahuje: 

  • gumené medvedíky pre deti a
  • multivitamínové kapsuly pre dospelých.

 

Multivitamíny pre deti, 120 gumových bonbónov

  • Lahodné gumené cukríky s príchuťou jahôd vytvorené špeciálne pre deti od 5 rokov.
  • Gumové medvedíky obsahujú unikátnu kombináciu 8 dôležitých vitamínov.
  • Najlepšia voľba na podporu funkcie imunitného systému a viac energie.

 

Odporúčaná denná dávka: Deti 5-12 rokov: 3 gumené cukríky, deti 13-18 rokov: 4 gumené cukríky. Cukrík by sa mal pred prehltnutím dobre požuť.

Zloženie: fruktooligosacharidy (FOS), voda, pektín (želírujúca látka), kyselina citrónová (regulátor kyslosti), citrát sodný (regulátor kyslosti), kyselina L-askorbová (vitamín C), maltodextrín, DL-α-tokoferylacetát (vitamín E) , antokyány (E163; farbivo), kokosový olej, prírodná aróma, retinylacetát (vitamín A), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), ergokalciferol (vitamín D2), karnaubský vosk (protihrudkujúca látka), kyselina listová, D-biotín.

Obsah: 120 gumových bonbónov

Netto hmotnosť: 324 g

Upozornenie: Odporúčané denné množstvo alebo dávka sa nesmie prekročiť. Výživový doplnok nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Držte mimo dosahu detí! Nevhodné pre deti do 5 rokov. Skladujte na chladnom a suchom mieste, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Prečítajte si viac o produkte tu >>.

 

ALL Vitamíny a minerály, 120 kapsúl

  • Výnimočná receptúra, ktorú radi užívajú aj športovci. 
  • S každou kapsulou užijete až 23 vitamínov a minerálov.
  • Kapsuly pre 2-mesačný každodenný príjem najdôležitejších mikroživín.

 

Odporúčaná denná dávka: 2 kapsuly denne.

Zloženie: chlorid draselný, kyselina L-askorbová, oxid horečnatý, dihydrát fosforečnanu vápenatého, nikotínamid, tiamínmononitrát, riboflavín, DL-alfa-tokoferylacetát, D-pantotenát, monohydrát síranu zinočnatého, pyridoxín hydrochlorid, fumarát železnatý, síran manganatý monohydrát retinylacetát, pentahydrát síranu meďnatého, kyselina pteroyl-monoglutámová, D-biotín, jodičnan draselný, chlorid chromitý, selenan sodný, dihydrát molybdénanu sodného, ​​kyanokobalamín, cholekalciferol, mikrokryštalická celulóza (plnivo), želatína (kapsuly) .

Vyrobené v EÚ.

Obsah: 120 kapsúl

Netto hmotnosť: 184 g

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné množstvo alebo dávkovanie. Výživový doplnok nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Držte mimo dosahu detí! Výrobok je určený pre fyzicky aktívne osoby staršie ako 18 rokov. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Skladujte na chladnom a suchom mieste, pri teplote 15-25 °C. Po použití obal vždy uzavrite.

Prečítajte si viac o produkte tu >>.

 

Sada obsahuje: Multivitamíny pre deti, 120 gumových bonbónov + ALL Vitamíny a minerály, 120 kapsúl.

Stará cena predstavuje cenu, ktorú by ste zaplatili pri nákupe všetkých 3 výrobkov samostatne za bežné ceny.

Výrobok je výživový doplnok.

Parametre

MPN KM38